קורס יוצא דופן להכשרת יועצות שינה בשיטה של אלה גרשטיין

בואי ללמוד מקצוע חדש, מספק, מתגמל ומרתק, שיאפשר לך לעזור להורים וילדים עייפים לחזור לחיים שלווים ונעימים, ולישון לילות שלמים ברוגע.

קורס יועצות שינה בשיטת אלה גרשטיין השיטה שעזרה כבר ליותר מאלף משפחות, לישון בלילות, והכל בצורה רכה, בלי לתת לתינוק לבכות ולצרוח.

אם את אוהבת לעבוד עם אנשים, אם התשוקה שלך לעזור להורים עייפים לשפר את איכות חייהם, ולהרגיש סיפוק וגאווה, כי שינית להם את החיים מקצה לקצה, הקורס יועצת שינה הוא בשבילך!

קורס להכשרת יועצות שינה

קורס יועצות שינה אני מזמינה אותך להצטרף אלי לקורס ייחודי, מעמיק, מושקע ומאוד מעשי ליועצות שינה בשיטת אלה גרשטיין, שיעניק לך את כל הידע, ואת הכלים היעילים ביותר, בכדי לממש את השליחות שלך, ולהמריא גבוה בקריירה שלך. הקורס הייחודי והראשון בארץ בראיה רב תחומית, שמשלב כלים פרקטיים וייחודיים לשיפור שינה, תזונה, והתפתחות הילדים עד גיל 5 שנים. הקורס יועצת שינה יכול להתאים לך: אם את אמא ורוצה לעבוד מהבית שעות גמישות, ליהנות מזמן איכות עם הילד שלך, ולפתח קריירה חדשה, מספקת, מבוקשת, ומשתלמת, ולהרוויח משכורת מעל ממוצע במשק כל חודש, ועל הדרך לקבל ידע מקצועי עדכני ומרתק.
אם את אמא ורוצה לעבוד מהבית שעות גמישות, ליהנות מזמן איכות עם הילד שלך, ולפתח קריירה חדשה, מספקת, מבוקשת, ומשתלמת, ולהרוויח משכורת מעל ממוצע במשק כל חודש. ועל הדרך לקבל ידע מקצועי
הקורס להכשרת יועצות שינה יכול להתאים לך: אם את אמא ואת רוצה לעזור לילד שלך לעבור את השנים הראשונות בלי הפרעות שינה ולגדל אותו בריא ומפותח הידע שתקבלי בקורס יאפשר לך להרגיש אמא הכי טובה, לבנות קשר מדהים עם הפעוט שלך, ועם כל בני המשפחה הנוספים, להוריד המון דאגות מלבך ולגדל את הקטנטן בנחת ובשמחה.
אם את אשת מקצוע מתחום ההורות, הריון ולידה: ,דולה, יועצת הנקה, מלווה התפתחותית או גננת ורוצה לעזור לכמה שיותר הורים עייפים שלא ישנים בלילות באתגרי השינה של הילדים שלהם-כאן תוכלי ללמוד מקצוע מרתק, מאתגר ומשתלם ולהרחיב את הידע שלך ולרכוש כלים מתקדמים ליעוץ שינה לתינוקות וילדים, תזונה, התפתחות הילד, העצמת הורים וילדים ועוד.
אם את רוצה לעזור להורים רבים לשפר את איכות החיים שלהם, ליהנות ממה שאת עושה, וללכת לישון כל לילה עם תחושה מדהימה של סיפוק וגאווה, כי את מגשימה את עצמך, ועוזרת להורים לגדל ילדים בריאים, רגועים ומאושרים, הצטרפי אלי.

בוגרות הקורס ממליצות...

הנה חלק מהדברים שתלמדי בקורס:

 • מה הם הגורמים הגלויים והנסתרים לשיבושי שינה, ואיך לגלות אותם,
 • כל הסיבות לבכי אצל תינוקות ודרכים יעילות למנוע ולהקל על קטנטנים,
 • כל הדרכים הפרקטיות להקל על פעוטות בשיטה ייחודית, עדינה ורכה, בלי בכי.
 • פיזיולוגיה של שינה, כך שיהיה לך ברור איך המנגנון פועל בגוף האדם,
 • דרכים יעילות לתמוך בהורים עייפים שמתמודדים עם אתגרי שינה שונים,
 • תחשפי לטכניקות מיוחדות ויעילות להעצמת הורים והקלה על מצבי לחץ וסטרס אצל הורים מותשים ועייפים,
 • תלמדי איך לנהל תהליך של ליווי אישי ולהביא את המשפחה להצלחה,
 • כלים לשיפור תזונה של הילד וידע על השפעת התזונה על שינה ועל הבריאות שלו,
 • ידע מקצועי על התפתחות הילד בשנתיים הראשונות, כך שתדעי איך התפתחות מוטורית, קוגנטיבית ורגשית שלו משפיע על שינה, התנהגות ועל מצב הרוח שלו.

הקורס יועצות שינה נולד בעקבות פניות רבות של הורים שכבר עברו יעוץ מוצלח בשיטה שלי והגיעו לתוצאות מעל המצופה. בגלל שהבנתי שהידע הזה לא יכול להישאר רק אצלי אני הולכת לחשוף לך את כל הסודות של אשת מקצוע מנוסה, כדי שגם את תוכלי להפוך ליועצת שינה שמביאה שינוי מדהים ותוצאות מעל המצופה.

הקורס הפרקטי הזה מבוסס על מחקרים מדעיים וכולל:

18 מפגשים שבועיים בני 4שעות , סה''כ 75 שעות אקדמאיות מתוכם 16 שיעורים באינטרנט, ו2 מפגשים פרונטליים, וליווי צמוד של אלה גרשטיין במהלך סטז' עם 2 משפחות. במהלך ההתנסות המעשית תלמדי את כ-ל העקרונות והשלבים לבניית תוכנית עבודה מותאמת אישית למשפחה שתלווי, וגם תיישמי אותן עם 2 משפחות, בליווי אישי ועם תמיכה צמודה של אלה גרשטיין, מייסדת השיטה. במהלך הקורס אני אחשוף אותך ל-כ-ל הטכניקות והנוסחאות היעילות ביותר שפיתחתי, שיאפשרו לך: לאבחן בצורה מקצועית ולהבין מה עובר על הילד ומה גורם לו להתנגד לשינה ולהירדמות כדי להגיע לשורש של הבעיה, לתת פתרון הכי מדוייק ומותאם אישית לילד ולהורים עייפים, להוביל את המשפחה להצלחה ושינוי משמעותי לטווח ארוך, כך שכולם יחזרו לשינה של לילות שלמים ורגועים בלי לחוות רגרסיות קשות.

5 סיבות ללמוד דווקא ממני:

 • שיטה ייחודית: בקורס יועצות שינה אחשוף אותך לשיטה מאוד עדינה, רכה והדרגתית, שמאפשרת להורים לשנות את ההרגלים של הילד שלהם בהדרגה, בלי לתת לו לבכות ולצרוח, כאשר הילד מרגיש בטוח ומוגן.
 • כלים שהוכיחו את עצמם: בקורס יועצות שינה שלי את תלמדי כלים מאוד פרקטיים ויעילים, שעזרו בפועל כבר ליותר מ 1000 משפחות בארץ ובעולם, כך שתהיי בטוחה שהם מביאים לתוצאות מעולות. כל שיעור כולל דוגמאות מפורטות “מהשטח” ופתרונות הכי יעילים למקרים מגוונים ומאתגרים.
 • הניסיון המקיף שלי לרשותך: כאחות מוסמכת וותיקה אתן לך כלים ייחודיים לשיפור שינה, תזונה, התפתחות הילד, ואלמד אותך איך לתת מענה יעיל לאתגרים מגוונים, שהורים עייפים מתמודדים איתם.
 • עבודה מהשורש – אם לא נטפל בבעיית השינה מהשורש, היא כנראה תחזור שוב. לכן, במהלך הקורס יועצת שינה, את תלמדי איך לאבחן ביעילות ולהבין מה הוא השורש של הבעיה – וכאן שוב נכנס לתמונה הידע הנרחב שיש לי כאחות ותיקה, שיאפשר לך לעלות על כל מיני בעיות, שקשורות למצב הבריאותי, הרגשי של הילד, ובפועל להקל על בעיות שינה מגוונות אצל תינוקות וילדים עד גיל    5 שנים, בהתאם למודל ייחודי פיתחתי.
 • את לומדת מאלה גרשטיין בעצמה – תגלי אוסף של כלים וטכניקות ייחודיות שפיתחתי לאורך שנים שאני בתחום.

ועכשיו מחכה לך יתרון משמעותי נוסף:

היועצות המצטיינות יוכלו להשתלב בצוות של מרכז ההדרכות

 של אלה גרשטיין מייד אחרי סיום הקורס

 

ויש גם בונוסים עם ערך קיצוני:

 • 2 שיעורים מלאים בכלים להקמת העסק ,שיווק העסק ומכירות. בנוסף לידע פרקטי בנושאים הקשורים לשינת ילדים, תקבלי 2 שיעורים מושקעים שיאפשרו לך: לפתוח עסק חדש או להרחיב את העסק הקיים, לבדל את עצמך כדי לבלוט בין הקולגות, לגלות שיטות תמחור לשרות שלך, שיאפשרו לך להרוויח כל חודש משכורת מעל הממוצע במשק. לנהל שיחות מכירה יעילות, ולסגור עסקאות בלי מאמץ. להביא לקוחות שירצו לקבל ממך את השרות,בלי שתצטרכי להתאמץ או לשכנע אותם, ולבנות עסק מרוויח ומשגשג.
  שווי הבונוס: 2300 ש''ח
 • הרצאה שלי על ניהול זמן נכון, ושמירה על איזון בין בית, משפחה  ועבודה, על שמירת האנרגיה האישית שלך, כדי להימנע משחיקה ורגשות אשם, ולשמור על הצלחה תמידית.
  שווי הבונוס 590 ש''ח
 • בונוס שלישי לחמש הנרשמות הראשונות:  שיחת יעוץ אישית לשעה וחצי, שתאפשר לך להתחיל בתהליך ולשפר שינה של הילד/ה שלך, וליישם כלים תוך כדי הקורס כדי שתוכלי גם את לישון לילות שלמים ורגועים, כי מגיע לך!
  שווי הבונוס 1000 ש''ח

סה"כ שווי הבונוסים 3,790 ש"ח

חשוב לי להדגיש: הקורס הוא לא רק תאורטי, הקורס הוא מאוד פרקטי, את תצאי ממנו עם אוסף של כלים מעשיים מגוונים, שיאפשרו לך לפתור כל אתגר. את תקבלי גם המון חומרי עזר ייחודיים לפתרון בעיות שינה, שתוכלי להשתמש בהם כבר אחרי סיום הקורס בעבודה עם ההורים, והם יעזרו לך להשיג תוצאות טובות יותר, עם המשפחות שתעבדי איתן. ​
בגלל שאני רוצה לתת יחס אישי לכל אחת, הקורס ייפתח בקבוצה קטנה, עד 10 נשים, כך שכדאי לך להירשם לשיחת התאמה כבר עכשיו. הקבלה מותנית בראיון אישי.

חייגו עכשיו 0547201409 או צרו קשר